הערכים שלנו


פלאנטיס
הוקמה על ידי יזמים ומשקיעים בעלי חזון חברתי, אשר נחשפו לתחום הקנאביס הרפואי והבינו את הפוטנציאל הגלום בו לסיוע לחולים, במטרה להוביל את תחום הקנאביס הרפואי בישראל ובעולם לעתיד חדש.

ההחלטה על הקמת פלאנטיס הגיעה בעקבות ההיכרות של מקימיה עם עולם השימושים הרפואיים בקנאביס, ועם היתרונות הבריאותיים הרבים של שימוש מושכל בקנאביס רפואי עבור חולים הסובלים ממחלות רבות.

פלאנטיס הוקמה מתוך רצון לשפר, לשכלל ולדייק את אפשרויות הטיפול בקנאביס רפואי, כדי לסייע לחולים רבים ככל שניתן ולהפיץ את חזון הטיפול בקנאביס ואפשרויות הטיפול הגלומות בו.

המטופלים במרכז


פלאנטיס דוגלת בגישה טיפולית שמתחילה מחקר והקשבה לצרכי המטופלים, ובוחנת איך המטופל יכול להעזר בקנאביס רפואי באופן האופטימלי למצבו.
פלאנטיס נוסדה כדי לתת מענה לאנשים חולים, והיא רואה את הטיפול הרפואי האופטימלי כשליחות מוסרית. מתוך מחויבות עמוקה זו, פלאנטיס חרטה על דגלה שקיפות, שירותיות ואדיבות מול המטופלים ומול הסגל הרפואי המייעץ להם. ברוח זו, תטפל פלאנטיס בכל פניה או בקשה מתוך רצון כנה לשפר את מצבו של החולה, לפני כל שיקול אחר.

פלאנטיס רואה חשיבות רבה בהנגשת המידע הדרוש למטופלים ורופאים. כחלק מתפיסה זו, תפרסם פלאנטיס על מוצריה הרכב קנבינואידי מפורט ותאפשר ללקוחותיה גישה למידע אמין ומוסמך שיכול לסייע להם לדייק את הטיפול שהם מקבלים.

מיום היווסדה, פלאנטיס נחשבת אחת הגדולות והמובילות בין חברות הקנאביס הרפואי בישראל, כחברה בעלת איתנות פיננסית יוצאת דופן בשוק, המחזיקה ברשיונות בכל שרשרת הערך של קנאביס רפואי בישראל – ריבוי, גידול, מפעל, ובית מסחר.

מתחם החברה ממוקם במושב קשת ברמת הגולן, האזור הטוב ביותר בישראל לגידול קנאביס רפואי, מבחינת תנאי הגובה והקרבה לשמש, האוויר הצח, ומי המעינות הצלולים.

מיקום החווה נבחר בקפידה בשל היתרונות המובהקים של רמת הגולן בגידול קנאביס רפואי איכותי ונקי מרעלנים – במיקום הנהנה מאוויר צלול, רחוק ממוקדי זיהום האוויר אשר מפריעים לגידול קנאביס רפואי איכותי ברוב חוות הקנאביס הרפואי בישראל, ועלולים ליצור בעיות במוצר הסופי ואף להזיק לבריאות המטופלים.

החברה פועלת במתחם של כ- 20 דונם, הכולל את אחת מחוות הקנאביס הגדולות בארץ, בשטח של כ- 10,000 מ"ר, ולצידה יוקם מפעל קנאביס רפואי ובית מסחר בשטח כולל של כ- 1,000 מ"ר.

כניסתה של פלאנטיס לשוק הקנאביס הרפואי נועדה להגדיל את התחרות בתחום באופן משמעותי, ובכך לקדם הורדת מחירים והנגשה של הטיפול בקנאביס רפואי למטופלים רבים יותר, מיגוון זנים ומוצרים רחב ואיכותי יותר ואף שיפור כולל בשירות למטופלים.

פלאנטיס מכוונת ליצירת מוצרי קנאביס רפואי המתאפיינים באחידות גבוהה, במטרה לאפשר למטופלים להנות מרצף טיפולי בזני פלאנטיס לאורך כל השנה.

צריכים עזרה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן