אודות

פלאנטיס היא חברה לקנאביס רפואי שהוקמה בישראל בשנת 2020, מתוך חזון ערכי ומוסרי הקורא להתמקדות בצרכי המטופלים ושואף לשפר ולדייק את השימושים הרפואיים בקנאביס. (עוד על חזון פלאנטיס וערכי החברה ניתן לקרוא כאן)

חוות פלאנטיס – לרבות חוות הגידול, חוות הריבוי, מפעל הקנאביס הרפואי (בהקמה), בית המסחר (בהקמה), משרדי החברה וההנהלה – ממוקמים במושב קשת, במתחם מאוחד בשטח של כ- 20 דונם.

פלאנטיס מחזיקה ברישיונות לפעול בתחום הקנאביס הרפואי בישראל לאורך כל שרשרת האספקה – רישיון ריבוי, רישיון גידול, רישיון להפעלת מפעל קנאביס רפואי, ורישיון להפעלת בית מסחר לקנאביס רפואי.

החטיבות השונות הפועלות בתוך פלאנטיס

חוות ריבוי וגידול

בשטח כולל של כ- 16 דונם, חוות הגידול של פלאנטיס היא אחת הגדולות בתחום הקנאביס הרפואי בישראל. מיקום החווה ברמת הגולן נבחר במיוחד כדי לתמוך בגידול קנאביס רפואי טוב יותר: בגובה הרי רמת הגולן, קרוב לשמש ורחוק ממוקדי זיהום האוויר, עם השקיה במי מעיינות צלולים. היא הוקמה ואובזרה בטכנולוגיות חקלאיות מתקדמות כדי לעמוד בסטנדרטים המחמירים ביותר ומנוהלת ע"י צוות מגדלים מקצועי.

יחידת המחקר והפיתוח

בחוות הריבוי מפותחים זני קנאביס רפואי חדשים, המיועדים לתת מענה טוב יותר למצבים רפואיים שונים. במסגרת פעילות המו"פ, תפתח החברה עשרות זני קנאביס רפואי חדשים. למטרה זו, יובאו לישראל מאות זרעים של זני קנאביס שונים מרחבי העולם, וכמה עשרות זני קנאביס רפואי חדשים כבר נמצאים בפיתוח. בנוסף, יחידת המו"פ האגרונומי של פלאנטיס מפעילה גם קרנטינה, מתחם ייעודי המאושר על ידי משרד החקלאות למטרת יבוא זני קנאביס מחו"ל. החברה חותרת ליצור שיתופי פעולה מקיפים בתחום המחקר, בארץ ובחו"ל.

מרכז שרות הלקוחות

המטפל בפניות ושאלות מטופלים מתוך ערכי האחריות החברתית והמחויבות לשלומו וטובתו של האדם החולה. בעתיד תכלול חטיבה זו שירותים נוספים למטופלים.

מפעל הקנאביס הרפואי

על שטח כולל של 4 דונם, מפעל הקנאביס הרפואי של פלאנטיס מתוכנן להיות אחד הגדולים ביותר בעולם בתחומו, ובו יופקו שמני קנאביס רפואי ובעתיד מוצרים נוספים, באמצעות המיכשור החדיש ביותר ותוך עמידה בתקינה המחמירה ביותר.

בית מסחר לקנאביס רפואי

יחידה זו, הנמצאת בתהליך הקמה בהיתר מיוחד של משרד הבריאות, אחראית על אחסון מוצרי קנאביס רפואי בתנאים נאותים שיבטיחו שהמוצר מגיע למטופל באופן תקין, ועל הפצת המוצרים לבתי המרקחת או ישירות למטופלים.

צריכים עזרה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן